KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342102
nr 1334 2102
Oidentifierad konstnär. Signerad, mansporträtt. Olja på pannå, 46x31cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:19:20
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr